ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Cem Ertek

Yıldız Teknik Üni.

Şu anda Cumhuriyet Üniversitesi’nde çalışmaktayım. YTÜ Makine Bölümü'nde araştırma görevlisi olarak çalıştığım sırada Catia ve Ansys eğitimleri aldım. Eğitimler süresince eğitmenlerin olumlu yaklaşımı, tercihimi doğru yönde kullandığımın bir diğer göstergesi oldu. Üçüncü Binyıl'a geniş içerikli anlatımlarıyla öğrenci odaklı ve uygun ücretli sürdüreceği eğitim çalışmalarında başarılar dilerim.

Seren Aydın Güler

Seren Plastik

Seren Plastikde çalışıyorum. Bir Arkadaşımın tavsiyesi ile Üçüncü Binyıl a Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarım Mühendisliği Kursuna kayıt yaptırdım. Gerek eğitimcilerin bilgi ve tecrübeleri, gerek derslerde gördüğümüz çok çeşitli örnekler ve eğitimcilerin anlaşılmayan konu üzerine defalarca farklı örneklerle eğilmeleri , kursu verimli bir şekilde bitirmeme yardımcı oldu. Bu sayede şuan programı iyi bir şekilde kullanıyorum. Üçüncü Binyıl a bu hizmetinden ötürü teşekkür ediyorum.

Tubanur Günana

Yıldız Teknik Üni.

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Geçen güz döneminde çizim üzerine çalışan Yolsu Mühendislik' te staj yaptım. Üçüncü Binyıl' da geçen yıl Autocad ve Solidworks kursları aldım. Bu süreçte gerek hocalarımızdan, gerekse çalışma ortamından oldukça memnun kaldığımı söyleyebilirim ve tüm öğrencilere, çalışanlara tavsiye edebilirim.

Ali Arslan Nazan

Real Dental Med. Müh.

Eğitim veren öğretmenler hakkında bilgi aldıktan sonra Catia V5 ve Solidworks kurslarına yazıldım. Eğitimciler uzun süredir bu işin içinde olan, sektörü tanıyan ve çoğu da Yüksek Makine Mühendisi dinamik bireylerden seçili, size öğretebilmek için ne varsa yapılıyor burada Kursun bitimine doğruda yaptığınız proje ile işin neresinde olduğunuzu görüyorsunuz zaten. Mühendisliğin can damarı bu programları öğrenmeyi amaçlıyorsanız Üçüncü Binyılın Mecidiyeköy'de ki ofisine uğramadan karar vermeyin derim.

A. Mertcan Yaşa

İstanbul Teknik Üni.

Gemi İnşaatı ve Deniz Teknolojisi  yüksek lisans eğitimi sırasında Fluent eğitimi aldım. Eğitim içeriği, dersin işlenişi  gerçekten FLUENT öğrenimi için yeterliydi. Eğitmenin kişisel çabaları, her eğitim gören ile ayrı ayrı ilgilenmesi sonucu Gemi İnşaat gibi spesifik bir alanda da yeterli bilgiye sahip olabildim.

Koray Yılmaz

İstanbul Aydın Üni.

İstanbul Aydın Üniversitesi Makina Mühendisliği mezunuyum. Arkadaşlarımızla okuldan aldığımız Autocad eğitiminin yetersiz olduğuna karar verdik.  İnternetten yaptığımız kısa bir araştırma sonucunda en iyisinin Üçüncü Binyıl olduğuna ve buradan Catia eğitim almamız gerektiğine karar verdik. Sonunda eğitimi tamamladık ve gerçekten çok faydalı ve verimli bir eğitim aldık. Üçüncü Binyıl’ a sunduğu eğitim kalitesi ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim... Catia ile yetinmeyip Ansys ve Fluent eğitimlerini de almayı düşünmekteyim.

Seçkin Balgıç

İstanbul Aydın Üni.

İstanbul Aydın Üniversitesi MakineMühendisliği  öğrencisiyim ÜçüncüBinyıldan catia eğitimi aldım, gerçek bir eğitim aldığımı düşünüyorum.Önümüzdeki dönemde solidworks eğitimi alacağım.

Buğra Bakan

Yıldız Teknik Üni.

Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı Denizcilik Fakültesi, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği mezunuyum. Gemi inşaatı öğrencilerine yönelik hazırlanmış olan 120 saatlik Maxsurf, Rhino ve Catia eğitimlerine katıldım. Oldukça memnun kaldım. Aldığım bu eğitimin, özellikle ‘yat tasarımı ve dizaynı’ konulu bitirme tezime katkısının çok yüksek derecede olduğunu söyleyebilirim.

KATEGORİ SEÇİNİZ